Reference

Kroužek angličtiny, který Klára vede na naší škole, je u dětí velmi oblíbený. Po každé lekci odcházejí rozzářené a už se těší na příští týden. Nenechají si ujít žádnou lekci. Při zpěvu, tanci, kreslení a dalších zábavných aktivitách se učí nejen vnímat angličtinu, ale i ji používat. Mají radost,...
Klára u nás učí třetím rokem. S dětmi vede kroužek konverzační angličtiny a pedagogy zbavuje ostychu domluvit se v angličtině.  Na angličtině s Klárou nás baví: Klářina příjemná výslovnost, zábavné poslechy, písničky a říkanky s pohybem, důslednost v dokončování úkolů, témata z denního...
Z angličtiny  v HelloGoodbye jsou moje děti od počátku nadšené. Těší se na den, kdy mají lekci. Profesionální přístup nenásilnou formou hry, hudby a zábavy nadchne nejen menší děti, ale i školáky. Osobní zkušenost je velice dobrá. Děti s lehkostí si osvojují angličtinu a nemají blok při...

Dejte nám vědět VAŠE názory, kritiky, nápady!

Spokojený žáček

Šárka Klodnerová 23.09.2013
Chtěla bych tímto poděkovat za báječný prázdninový příměstský tábor. Děti byly opravdu nadšené, spokojené, ani chvíli se nenudily! A když doma Filípek povídal, co za celý den prožil, úplně mu svítila očička.
Perfektní přístup a schopnost nenásilnou formou pomocí her a písniček naučit děti nebát se angličtiny jsme si ověřili i na dovolené v Turecku. Filípek si po ročním kurzu umí říct o zmrzlinu, poděkovat, představit se a to není v pěti letech málo! Díky

Děkujeme

Jana Košnarová 27.04.2012
Rádi bychom poděkovali Kláře za suprové doučování z Angličtiny.Minulý rok mi syn propadal,Angličtina byla pro nás noční můrou.Letos v pololetí mi donesl dvojku na vysvědčení a teď to má mezi jedničkou a dvojkou.
Angličtinu si nejen zlepšil ,ale díky odborné a profesionální práci ,kterou Klára odvádí je velice spokojený a nedávno se mě ptal ,jestli bude nosit dobrý známky, jestli ho z kroužku neodhlásím.Neodhlásím jsem ráda ,že ho jazyk baví.A budeme rádi s tebou pokračovat i v příštím školním roce.Děkujeme!!!!!!!!!!!!!!

bingo

Petra Frantová 11.04.2012
Nejdůležitější jsou pro mě vždy spokojené děti. A u Vás tomu ještě nebylo jinak.A hlavně díky Vám to budou mít ty naše děti ve světě jednodužší. Které dítě si na zahraniční dovolené samo objedná drink? Děti z Hellogoodbye určitě ANO:-)

:)

Jana Marková 02.04.2012
Jsem velice spokojena :)) Jonášek se na každou lekci angličtiny velice těší a doma vypráví co nového se naučil. Uvítali jsme i letní příměstský tábor. :)

Díky!

Petra Fadrná 29.03.2012
Co říci? Svělé, báječné, úžasné!!! Usměvavé a milé lektorky, příjemné prostředí, perfektní přístup k dětem. Děkujeme a ať se i nadále daří!

letní angličtina pro děti

Klára 20.03.2012
Minulé léto jsme podnikli prázdninový týden s angličtinou pro děti. S upřímností musím říct, že jsme si užili 2 skvělé týdny plné legrace a zapálených dětí. Ani špatné počasí nám nezkazilo plány a super náladu! Připojte se do našeho týmu i toto léto, nebudete litovat! Těšíme se na VÁS!

Přidat nový příspěvek

Kontakt

HelloGoodbye - výuka jazyků Náměstí Míru 192/95
Svitavy 568 02
Česká Repulika(+420) 777 275 472 info@hellogoodbye.cz